Skip to content

Studio

Nahrávací studio

Naše nahrávací studia Agentury ZdenDan se nachází v sídle firmy ve Veselí nad Moravou – Zarazice.

Jednou z nesporných výhod našeho nahrávacího studia je jeho časové využití. Studio lze využívat od 8:00 do 24:00 hodin, a to denně a bez nutnosti omezit zvukovou úroveň. Již mnoho našich zákazníků ocenilo tuto možnost nahrávat dle potřeby a svých časových možností. Přímo před studiem jsou vlastní parkovací místa. Účinkující a jejich doprovod mohou využít i dvorek s letní kuchyní a příjemným posezením. Občerstvení si mohou objednat z nedaleké pizzerie. V dosahu cca 200 m od studia se nacházejí dva penziony s možností ubytování.

Studio je vybaveno profesionální technikou pro nahrávání, aranžovaní, zvukovou tvorbu a v neposlední řadě i mastering. Nabízíme tvorbu velmi kvalitních nahrávek lidové, rockové, folkové, dechové, jazzové nebo komorní hudby.

Studio
Studio
Studio
Studio

Disponujeme čtyřmi samostatnými akusticky upravenými nahrávacími místnostmi s výbornou izolací, VZT a částečným denním světlem. Toto řešení nám umožňuje nahrávat současně s více hudebníky nebo zpěváky, aniž by vznikaly přeslechy mezi jednotlivými umělci. Máme tedy více možností s editací jednotlivých stop (zarovnání nástupů, doladění intonace atd.), popřípadě úpravy aranží až po natočení celého projektu. Nahráváme až 24 samostatných stop záznamu najednou. Toto řešení spoří peněženku klienta a skladby mají lepší “tah”. Celý komplex je vhodný pro natáčení až 15 umělců dohromady. Do jednotlivých místností je samostatný vstup z chodby. Dvě z těchto nahrávacích místností mají vlastní zvukový izolovaný prostor.

Samozřejmostí je i samostatná režie s klimatizací a plným denním světlem. Vizuální kontakt mezi nahrávacími místnostmi a režií je řešen pomocí video přenosu.


Pro větší projekty volíme ověřené externí koncertní sály, kulturní domy nebo kostely. V těchto používáme naše externí zařízení pro 40 mikrofonů a záznam je prováděn do 32 stop nebo malou soupravu pro nahrávaní s 10 stopami najednou. Následně je vše smícháno a posléze vyroben master (možno využít analogové přístroje v našem studiu).

Všechny práce jsou prováděny zvukovým mistrem s třicetiletou profesionální prací se zvukem. Navíc lze k projektu přiobjednat našeho hudebního režiséra. Při své práci dbáme na to, abychom věci dělali pečlivě a kvalitně. Před samotným nahráváním nejdříve zkonzultujeme představy se zákazníkem. Probereme možnosti doplnit nahrávané skladby našimi VST nástroji (hudební nástroje tvořené v PC, samply aj.), popřípadě můžeme zajistit služby lokálních hudebníků.

Naším cílem je, aby se zákazníci u nás cítili uvolněně jako doma. Věříme tomu, že atmosféra ve studiu tvoří velmi důležitý aspekt pro zhotovení kvalitní nahrávky.

Cena práce ve studiu:

450 Kč včetně DPH / €19  za hodinu.

Cena zahrnuje i práci zvukového mistra.
Nejsme plátci DPH.

P1000690

Zařízení, která používáme

  • JBL LSR4328P
    KRK ROKIT6 + subwoofer KRK
    AVANTONE CUBE
    SUPERLUX BES 5A
    ART SCC

12studio

Galerie